2020-06-06
Dni otwarte szkół online
Radni Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podlaskiego oraz Młodzieżowej Rady Miasta Białystok mają zaszczyt zaprosić na "Targi Edukacyjne Online"

W obecnym czasie epidemii szkoły ponadpodstawowe napotykają trudności w dotarciu do jak największej liczby kandydatów. Jako młodzież rozumiemy ten problem i proponujemy możliwość prezentacji szkół średnich na internetowych dniach otwartych. Poprzez przygotowanie informacji w postaci, m. in. publikacji filmu promującego, krótkiego opisu szkoły oraz informacji o profilach nauczania w danej placówce.

Takie działania ułatwią, dla każdego Ósmoklasisty, wybranie dalszego kierunku nauki i wybranie wymarzonej szkoły. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o powyższym wydarzeniu.

Przesyłamy link do wydarzenia: Kliknij aby dołączyć
W opisie wydarzenia znajdują się odnośniki do poszczególnych grup powiatowych. Wkrótce będą się tam pojawiać informacje o poszczególnych szkołach z danego powiatu. Zachęcamy do dołączania do grup.