2018-12-19
Idą Święta
Z okazji Mikołajek nasza szkoła wzięła udział w projekcie ,,Dobro to norma - bądź normalny". Wraz z uczniami zorganizowaliśmy kiermasz ozdób świątecznych. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom za zaangażowanie i wsparcie finansowe!  Dzięki zebranym pieniądzom, mamy swój wkład w pomoc dla potrzebujących dzieci. Całkowity dochód z tej akcji został przekazany dla Stowarzyszenia DROGA.

W ostatnim tygodniu było lepienie pierników, dekorowanie drzwi od sal, lekcje z motywami świątecznymi (np. kodowanie ortografii, zajęcia o emocjach), biblioteczny konkurs błyskawiczny.