2020-03-26
Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klas I SP 9
Drodzy Rodzice,

w podświetlonych niżej Dokumentach do pobrania znajdziecie Państwo wykaz kandydatów spoza obwodu SP 9 zakwalifikowanych do klas I 2020/2021 w naszej szkole.

Przypominamy, że rodzice uczniów spoza rejonu zobowiązani są do 31 marca 2020 złożyć deklarację woli przyjęcia dziecka do naszej szkoły.

Szczegóły we wcześniejszej informacji w Aktualnościach.Druk do pobrania również w załącznikach, w wersji papierowej przy skrzynce przy wejściu do szkoły.

Przypominamy także, że, zgodnie z Zasadami rekrutacji do kl. Idzieci z obwodu SP 9 w Białymstoku zakwalifikowane są z urzędu (nazwisk tych dzieci nie ma na udostępnionych listach i są zwolnieni ze składania deklaracji woli przyjęcia).