2018-12-03
Mikołajki - akcja charytatywna dla podopiecznych Stowarzyszenia "Droga"
W czwartek 6.12.18 r.  na długich przerwach bawimy się pomagając!
Klasy I i II, w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, zapraszamy na lekcji ok. godziny 11.50

1. W klasach zbieramy dobrowolną kwotę na zdjęcie grupowe w świątecznej scenerii.
2. Dodatkowo przygotowane będą cegiełki o nominale 2 zł. Można je będzie zakupić w trakcie akcji świątecznej. Cegiełka uprawnia do zrobienia indywidualnego zdjęcia z wychowawcą, p. dyrektor lub koleżanką/kolegą.
 3. W czwartek przychodzimy do szkoły ubrani na czerwono, ze świątecznymi akcentami: czapki, rogi, lampki. Najlepiej ubrana klasa otrzyma nagrodę: Dzień bez pracy domowej.
4. W czasie akcji zorganizowany będzie kiermasz świątecznych ozdób wykonanych przez naszych nauczycieli, rodziców i uczniów (zachęcamy do wykonania ich w domu i dostarczenia wychowawcom)

Czyń dobrze, będziesz czuł się dobrze!
Pomyśl, że dzięki Tobie jakieś dziecko ze Stowarzyszenia "Droga" zostanie obdarowane w Święta!

Serdecznie zapraszamy uczniów nauczycieli do wzięcia udziału w naszej akcji.

Opiekunowie SU i pedagog