2020-04-23
Pierwsi laureaci edukacji wczesnoszkolnej

9stycznia 2020r. uczniowie klas 1-3 naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”- sprawdzian zintegrowany. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej.

Ponadto uczniowie klasy 3a, w ramach tej Olimpiady, przystąpili również do sprawdzianu z języka angielskiego. Pozwolił on uczniom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów.

W naszej szkole do testów ogółem przystąpiło 54 uczniów.

Miejsca i wyniki dzieci biorących udział w Olimpiadzie przedstawione są w linku.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy! Zobacz-tabela wyników