2019-09-25
Prośba o głosy
Kochani!

Zapamiętajcie ten numer: 016 - Kreatywny plac zabaw: „Uczymy się i bawimy aktywnie” przy Legionowej 7!
Już 1 października rusza głosowanie na projekt z budżetu obywatelskiego 2020, w którym walczymy o największy plac zabaw na osiedlu Piaski! Głosowanie potrwa do 15 października.
Nasz projekt zakłada budowę największego ogólnodostępnego kreatywnego placu zabaw na os. Piaski i terenu z bezpieczną nawierzchnią do prowadzenia zajęć w ramach tzw. „Klasy na świeżym powietrzu”, a także organizację pikniku dla mieszkańców os. Piaski.
Kochani Rodzice, cała społeczność szkolna oraz mieszkańcy os. Piaski! Zachęcamy do polubienia, udostępniania oraz głosowania na numer 016. Głosować będzie można w wersji papierowej lub elektronicznej.

Wypełnioną kartę można złożyć w:
• Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego przy
ul. Słonimskiej 1,
• Departamencie Obsługi Mieszkańców przy
ul. J. K. Branickiego 3/5,
• Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3,
• przez Internet: www.cas.bialystok.pl
• w mobilnym punkcie konsultacyjnym (rozkład będzie dostępny w październiku).