2017-09-10
Trening Skutecznego Rodzica
Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na warsztaty „Trening Skutecznego Rodzica", które rozpoczęły się 6 września 2017 r.
Trening Skutecznego Rodzica to cykl 8 spotkań trzygodzinnych, odbywających się raz w tygodniu.

Umożliwia zdobycie nowych, sprawdzonych umiejętności w komunikacji , aby móc nawiązać dobre relacje z dzieckiem, współmałżonkiem, przyjacielem czy współpracownikiem.

Tematami kursu będą między innymi:

jak budować autorytet rodzicielski w oparciu o wpływ zamiast siły, jak ograniczać sytuacje konfliktowe,
jak wzmacniać więzi w rodzinie.
Prowadzącą warsztaty będzie Pani Barbara Zawadzka, która pracuje jako wychowawca w Pogotowiu Opiekuńczym w Białymstoku od 1988 roku. W roku 2008 została certyfikowanym trenerem Treningu Skutecznego Rodzica (TSR), który opracował i rozpowszechnił na świecie Thomas Gordon w oparciu o swoją książkę „Wychowanie bez porażek". Od momentu zastosowania metody komunikacji, której uczy kurs TSR jej życie zmieniło się diametralnie. Jest zafascynowana tą metodą i z wielką przyjemnością uczy stosowania jej tych, którzy zechcą skorzystać z tej oferty.

Zajęcia odbędą się w Białostockiej Akademii Rodziny, ul. Ciepła 32 sala 33 (III piętro). W trakcie trwania warsztatów, organizatorzy zapewniają fachową opiekę nad dziećmi w wieku od 3 lat w budynku Białostockiej Akademii Rodziny przy ul. Ciepłej 32. Chęć skorzystania z opieki nad dziećmi należy zgłosić podczas zapisów, podając imię, nazwisko i wiek dziecka w polu UWAGI na formularzu rejestracyjnym.