Mamy już pierwszy szkic Gazetki szkolnej. Dziennikarze są nadal poszukiwani!

Zapraszamy do czytania Dwujęzycznego magazynu dla młodzieży AmbicJa Ambition, który powstał w roku szkolnym 2017/2018 w ramach zajęć dodatkowych ECDS z udziałem dziewcząt z klasy II A pod opieką Urszuli Morawskiej.

******

Najważniejsze wydarzenie miesiąca, wywiad z nauczycielem, uczniowski kącik porad i najśmieszniejsze cytaty nauczycieli – to na pewno znajdzie się w najbliższym numerze Gazetki szkolnej.

Jeśli i Ty masz ciekawe pomysły, chcesz się sprawdzić w roli dziennikarza czy fotoreportera albo piszesz do szuflady – możesz zasilić szeregi twórców Gazetki szkolnej. Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę o godz. 15:10 w Czytelni szkolnej.

Zapraszamy!

Dwujęzyczna gazetka szkolna AmbicJA