Ogólnopolski Konkurs "Zuch"

25 lutego odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs "Zuch" – test zintegrowany, w którym wzięli udział uczniowie klasy I A i D. Jego organizatorem jest Centrum Edukacji Szkolnej.

Konkurs polegał na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu treści edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.

Ogółem do testu przystąpiło 16 uczniów.

Miejsca i wyniki dzieci biorących udział w Olimpiadzie przedstawione są w linku.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy!

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek”

9 stycznia 2020r. uczniowie klas 1-3 naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”- sprawdzian zintegrowany. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej.

Ponadto uczniowie klasy 3a, w ramach tej Olimpiady, przystąpili również do sprawdzianu z języka angielskiego. Pozwolił on uczniom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów.

W naszej szkole do testów ogółem przystąpiło 54 uczniów.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy!

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek"- wyniki
Ogólnopolski Konkurs "Zuch"- wyniki