Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Ważne bieżące informacje

sierpień  2019

Wniosek dotyczący zapisu dziecka do świetlicy na rok szkolny 2019/20 dostępny poniżej w plikach do pobrania


sierpień  2019

Informacje o stypendiach i zasiłkach szkolnych dostępne na stronie Urzędu Miejskiego w Białymstoku http://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/stypendia/


maj 2019

Akcja honorowego krwiodawstwa "Krwioobieg Terytorialsa"

Dzień Dobry!


Kuratorium Oświaty w Białymstoku informuje, że w  dniu 15 czerwca br. 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej wspólnie ze Stowarzyszeniem „MOTOSERCE” planuje przeprowadzić akcję honorowego krwiodawstwa pod ww. nazwą. Szczegóły w  załączniku. Zobacz niżej: pliki do pobrania.


 maj 2019

Na prośbę Pana Wojciecha Starzyńskiego Prezesa Zarządu Fundacji „Rodzice Szkole” Kuratorium Oświaty w Białymstoku przekazuje Państwu, przygotowaną przez fundację, „Opinię  w sprawie zapewnienia rodzicom i uczniom swobodnego dostępu do sprawdzonych i ocenionych prac pisemnych: klasówek, kartkówek i sprawdzianów”, która powstała w wyniku dyskusji prowadzonych w ramach tzw. okrągłego stołu edukacyjnego.Zobacz niżej: pliki do pobrania.


sierpień 2018

Drodzy Rodzice,


w zakładce DO POBRANIA  znajdziecie Państwo wniosek do świetlicy na rok szkolny 2018/2019


czerwiec 2018

Szanowni Państwo,

Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych,

 

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.

 

W związku z tym uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonym wspólnym listem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy, Polityki Społecznej i poinformowanie rodziców, opiekunów uczniów o materiałach informacyjnych poświęconych programowi rządowemu „Dobry Start”.  

 

Do szkół zostały już dostarczone ulotki dla rodziców. W najbliższym czasie Kuratorzy Oświaty przekażą Państwu również plakaty promujące świadczenie dobry start. Dziękujemy za aktywne włączenie się w akcję informacyjną.

 

W przypadku dodatkowych pytań do Państwa dyspozycji pozostają zarówno Ministerstwo Edukacji Narodowej, jak i Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

Z poważaniem

Anna Zalewska

Minister Edukacji Narodowej

Konsultacje - Deklaracja uczęszczania do szkoły w czasie pandemii
INFORMACJE DYREKTORA SZKOŁY
Wniosek do świetlicy 2019-2020
Szkoła Podstawowa nr 9 
im. 42 Pułku Piechoty  w Białymstoku
ul. Legionowa 7
15 - 281 Białystok
Telefon : 85 742-06-09
faks : 85 742-82-37
e-mail:   szkola@sp9.bialystok.pl
Rekrutacja 2018